Inne posty

Wypełnij każdy zakątek domu zapachem…

Regularne porządki oraz sprzątanie są niezbędne, aby utrzymać dom w dobrym stanie. Czas spędzony w domu upływa zdecydowanie przyjemniej, gdy przestrzeń jest czysta i uporządkowana. Dopełnieniem tej harmonii jest odpowiedni zapach, który wzmaga pożądany efekt. Wszyscy dbają, aby toaleta była wypełniona przyjemną wonią, a także aby w salonie unosił się stosowny aromat. A co z miejscami, o których powszechnie wiadomo, że zdecydowanie nie są źródłami pięknego zapachu?

Temat brzydkich zapachów w domu jest często traktowany jako coś wstydliwego. Pachnąca Szafa jednak łamie tabu. Wychodząc naprzeciw potrzebom, które wszyscy odczuwają, choć rzadko się o nich mówi, śmiało podchodzi do tematu i prezentuje idealne rozwiązanie. Sprawa dotyczy kosza na śmieci i nieprzyjemnej woni wydobywającej się z niego. W koszu lądują różne odpady, resztki jedzenia mieszają się ze sobą, tworząc kłopotliwą zapachową mieszankę.

Pachnące saszetki do kosza na śmieci od „Pachnącej Szafy” pomogą zniwelować przykry zapach i pozostawią delikatny świeży aromat. Do wyboru mamy świeżość Trawy Cytrynowej oraz uniwersalną oraz tradycyjną woń Róży.

 

Inne posty