Carfume – z życzeniami pachnącej drogi

Dlaczego piękne drobiazgi i zapachy miałyby nas otaczać tylko w domowym zaciszu? Teraz dzięki Carfume – nowej marce w naszym portfolio –  można zadbać także o wnętrze samochodu.

Wśród produktów, jakie proponujemy pod marką Carfume, dostępne są m.in. pachnące zawieszki do samochodu z filcu. Nie tylko wypełnią wnętrze auta oryginalnym, przyjemnym zapachem, ale także będą stanowić supermodny, przyciągający wzrok dodatek.

Wyprodukowane z miękkiego filcu zawieszki zapachowe odznaczają się unikalnymi kształtami i kolorami – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Miłośnicy dalekich podróży mogą wybrać zawieszkę w formie czerwonej londyńskiej budki telefonicznej o egzotycznym zapachu papai. Kierowcom, którzy w czasie jazdy lubią „pokazać pazurki” spodoba się jaskrawy, fioletowy, pachnący wanilią gadżet w kształcie kota. A dla mistrzów kierownicy mamy New car – zieloną zawieszkę-bus o ekskluzywnym zapachu nowego samochodu.

Carfume to jednak nie tylko filcowe zawieszki.  Wkrótce do sprzedaży trafią także pachnące chusteczki do czyszczenia kokpitu oraz pachnące neutralizatory w sprayu, które pozwolą szybko odświeżyć wnętrze samochodu, nadać mu piękny, długo utrzymujący się zapach i pozytywnie wpłyną na komfort jazdy.

CARFUME_3zaw_300_300