Pachnąca Szafa i Tchibo

Nasze doświadczenie i pasję doceniają najlepsze marki, czego efektem jest owocna współpraca B2B. Niedawno, wykorzystując lata praktyki w sztuce kreowania pięknych zapachów, stworzyliśmy linię produktów dla marki Tchibo. W sieci salonów Tchibo dostępne są już w sprzedaży wyjątkowe odsłony perfum do pomieszczeń, saszetek do butów, saszetek do szafy, wody do prasowania oraz pachnących woreczków.

Klienci salonów Tchibo mają możliwość odkryć niezwykłe kompozycje zapachowe będące połączeniami jeżyny z kwiatem magnolii, orchidei z konwalią, kwiatu neroli z pomarańczą, leśnej konwalii z jaśminem lub ambry z kwiatem lotosu. Wszystkie zestawienia zapachowe, które opracowaliśmy pod okiem czołowych producentów perfum z wielu zakątków świata, z pewnością zyskają swoich wiernych zwolenników.

Nowatorskie pomysły, najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół – to wszystko przyświecało nam podczas tworzenia nowych, niezwykłych zestawień zapachowych specjalnie dla marki Tchibo. Cieszymy się, że nasza współpraca okazała się tak twórcza i owocna.

Aby poznać nowe, oryginalne połączenia zapachowe, zapraszamy do sieci sklepów Tchibo! Tchibo_produkty_300_300