Lato zamknięte w butelce

Jak pachnie susząca się na wietrze pościel. wiosenny poranek, ciepły letni wiatr i romantyczny wieczór we dwoje? Ulotne chwile oraz wyjątkowe wspomnienia udało nam się uchwycić i zamknąć w dekoracyjnych flakonikach. Oprócz woni kwiatów, ziół i przypraw zamknęliśmy w nich niespodziankę – piękne suszone kwiaty i rośliny. Nowa linia HOME NATURE zachwyca i inspiruje.

Odświeżacz powietrza z kompozycją z suszonych rośli ukrytą wewnątrz flakonika, to nowość na rynku produktów zapachowych do domu. W kolekcji wykorzystane zostały m.in. zbierane z polskich pól i łąk, a potem delikatnie suszone rośliny. Każdy kwiat i każda gałązka umieszczona wewnątrz flakonika, została poddana odpowiedniej selekcji. Dlatego każdy dyfuzer jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Nowe ozdobne dyfuzery w idealny sposób łączą naturalne piękno roślin, nowoczesny design i wyjątkowość kompozycji zapachowych. Charakteryzują się niebanalnym połączeniem aromatów egzotycznych kwiatów, ziół i przypraw. Dzięki różnorodności odpowiednio dobranych nut zapachowych każdy odnajdzie swoją ulubioną kompozycję, pasującą zarówno do temperamentu i usposobienia domowników, jak i do charakteru wnętrza. Przyjemne, subtelne zapachy z powodzeniem sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, przedpokoju czy w łazience, będąc ozdobą zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz.

 

SUSZKI_PIEPRZ_butelka_susz