Wiosenne nowości w ofercie Pachnącej Szafy

Zapach ma ogromne znaczenie w naszym życiu. Dotyczy to zarówno zapachów nas samych, jak i tych, które nas otaczają. Jesteśmy istotami, którym przyjemny zapach sprzyja – czujemy się wówczas dobrze, lepiej funkcjonujemy, efektywniej odpoczywamy i lepiej się relaksujemy.

Zapach jest specyficzną „formą” – istnieje, choć jest niedostrzegalny i nie da się go zobaczyć. Człowiek jest w stanie rozróżnić około 10 tysięcy bodźców zapachowych (choć są uczeni, którzy twierdzą, że zmysł powonienia człowieka może ‘poczuć’ nawet około biliona wiązek zapachowych). Robi wrażenie, prawda?

Biorąc pod uwagę jak ogromną rolę w naszym życiu pełni zapach, warto wiedzieć jak zadbać o odpowiedni zapach w naszym otoczeniu. Część zapachów, które odczuwamy, występuje w otaczającym nas świecie naturalnie. Inne zapachy wprowadzamy do naszej przestrzeni sami.

Gdzie i w jaki sposób możemy zapewnić sobie przyjemny, piękny zapach?

Dobry sen to podstawa dobrego samopoczucia

Dobry sen to podstawa. Abyśmy mogli cieszyć się spokojnym snem i by nasz organizm mógł się odpowiednio zregenerować, powinniśmy zadbać o świeżość i atrakcyjny zapach w sypialni. Sposobem na to mogą być na przykład pachnące saszetki do szafy z pościelą czy też odzieżą nocną. Wyjęta z takiej pachnącej szafy pościel to zdecydowanie dobra opcja!

W sezonie wiosennym i letnim szczególnie polecamy nasze nowości w wakacyjnych nutach zapachowych, które na myśl przywodzą pełne ciepła i słońca letnie wspomnienia. Mowa o saszetkach zapachowych SŁONECZNY PORANEK i RAJSKA WYSPA. Saszetka Słoneczny Poranek to delikatna kompozycja słodkiej wanilii, kuszącej gardenii i energetycznego białego piżma. Z kolei saszetka zapachowa Rajska Wyspa to połączenie nut zapachowych słodkiej mandarynki z delikatnym kwiatowym jaśminem i nadmorskim bursztynem.

Saszetki są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy zdjąć z nich foliową torebkę ochronną, a następnie z pomocą taśmy klejącej przykleić do ścianki szafy. Saszetkę zapachową można także umieścić w szufladzie komody z pościelą, dzięki czemu ta dłużej zachowa świeżość i piękny zapach.

 

Piękny zapach w salonie

Pokój dzienny to pomieszczenie w którym spędzamy zwykle dużo czasu. To również miejsce, w którym przyjmujemy gości. Przyjemny zapach zapewni miłą atmosferę i spotęguje dobre nastroje domowników i gości. Salonowy odświeżacz powietrza powinien poza oczywistą funkcją zapachową pełnić także rolę dekoracyjną. W tej roli znakomicie odnajdą się nasze nowości – dekoracyjne odświeżacze powietrza w formie ślicznych kolorowych i cudownie pachnących patyczków, umieszczonych w jasnych ceramicznych wazonikach-podstawach.

Proponujemy Państwu odświeżacze dekoracyjne w trzech nutach zapachowych: Róża ogrodowa, Drzewo sandałowe i Świeża bryza. Taki odświeżacz można wykorzystać w każdego typu pomieszczeniach – w salonie, w sypialni, w toalecie, a nawet w firmowym biurze czy hotelowej recepcji! Forma odświeżacza umożliwia dokupienie samych patyczków zapasowych (tzw. zapasu), gdy te w naszym odświeżaczu stracą już zapach. Dekoracyjne odświeżacze w formie patyczków zapachowych dostępne są w naszym sklepie internetowym, w drogeriach sieciowych czy dobrze zaopatrzonych supermarketach.