fbpx

Jaśmin

Jaśmin ma przepiękny, odurzający i głęboki zapach.

Pochodzi z Indii, ale właściwie w całej Azji i na Bliskim Wschodzie przypisuje się mu szczególne właściwości i darzy wyjątkowym szacunkiem.

Jaśmin symbolizuje czystość i niewinność, więc pewnie dlatego nazywany jest w Indiach „darem Boga".

Szczególnie pięknie pachnie nocą, dlatego mówi się o nim, że to „księżycowy kwiat“ przypisując magiczne działanie utrwalające miłość i potęgujące pożądanie.

Zapach jaśminu głęboko relaksuje, odpręża i redukuje stres oraz napięcie.

Odświeżacz powietrza - zapach jaśminu

Odświeżacze powietrza o zapachu jaśminu to ciekawa grupa produktów, którą łączy wykwintny aromat. Prezentowane produkty wyróżniają się ciekawymi zastosowaniami, a także wzornictwem. Są odpowiednim rozwiązaniem, jeśli chcesz wprowadzić ciekawą i relaksującą atmosferę do wybranej przestrzeni lub potrzebujesz uporać się z nieprzyjemnym zapachem.

Pachnące kulki - jaśmin

Pachnące kulki są ciekawym produktem, który sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu. Oryginalne wzornictwo jest odpowiednie dla nowoczesnych wnętrz, jeśli jednak nie spodoba Ci się, pojemnik można ustawić go w mniej widocznym miejscu, a wyjątkowy zapach nadal będzie obecny w całym pomieszczeniu!

Pachnąca saszetka do szafy - jaśmin

Pachnące saszetki do szafy są odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które lubią pachnące ubrania nie tylko po praniu. Niewielkie wymiary produktu sprawiają, że nie będzie wyjątkowo przykuwał uwagi, a cała szafa zacznie pięknie pachnieć!

Dekoracyjny, jaśminowy odświeżacz powietrza

Dobrym pomysłem są także odświeżacze we flakonikach. Wypełnione aromatycznymi olejkami buteleczki będą powoli emitowały aromat za sprawą specjalnych patyczków. To produkty najbardziej doceniane przez estetów i są również świetnym rozwiązaniem, jako pomysł na upominek.

Możesz nam zaufać!

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie wyróżnia atrakcyjna cena i profesjonalne wykonanie. Subtelny zapach jaśminu na pewno przypadnie Ci do gustu!