Pachnąca Szafa


ISO 1   BRC 1    Gazele Biznesu 2

DYFUZERY_suszki_pieprz01_sesja-1024x620

Piękne zapachy są naszą pasją – szukamy inspiracji na całym świecie, od łagodnych wzgórz Prowansji po Orient przyprawiony odrobiną pikanterii. Efektem tych fascynacji są nasze produkty – proste, a równocześnie podkreślające charakter każdego wnętrza zarówno swoją dekoracyjną formą jak i zapachem.

Perfumy do pomieszczeń, pachnące saszetki do szafy, zapachowe woreczki oraz dekoracyjne odświeżacze powietrza to tylko niektóre z produktów najbardziej popularnych i cenionych przez naszych klientów. Oryginalnymi pomysłami dla domu są także pachnące saszetki do bielizny, aromatyzowane wody do prasowania, pachnące pastylki do odkurzacza, zapachowe olejki czy odświeżacze do pomieszczeń. Te i znacznie więcej zapachowych produktów dla domu znaleźć można w naszych „pachnących szafach” – charakterystycznych ekspozytorach z naszym logo znajdujących się w największych sieciach drogerii i supermarketów w całej Polsce, m.in. takich jak Rossmann, Super-Pharm, Hebe, Tesco, Carrefour, Auchan czy Makro.

Tworzymy także linie dedykowane, dostosowane ściśle do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów, zawsze podejmujemy się realizowania nowatorskich wizji. Nasza pozycja lidera w branży produktów zapachowych wynika z połączenia pasji, zaangażowania i lat doświadczenia na polskim rynku. Sukcesywnie rozbudowujemy gamę naszych produktów i podnosimy ich jakość, czego dowodem są zdobywane przez nas nagrody. Wyróżniły nas m.in. magazyny „Świat Kobiety” i „Trade Marketer”, a „Puls Biznesu” uhonorował naszą firmę prestiżową nagrodą „Gazele Biznesu”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z naszymi produktami wnętrza nabierają nowego, pachnącego wymiaru.