O NAS

Jesteśmy zespołem doświadczonych, pozytywnie nastawionych do życia ludzi, którym kreowanie nowych projektów sprawia radość. W każdy z naszych projektów wkładamy maksimum wiedzy i zaangażowania.

Stawiamy na jakość, etykę i zadowolenie naszych Klientów.

Pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy i zapał z jakim ją wykonujemy sprawiły, że zostaliśmy liderem na rynku producentów zapachów do domu w Polsce, zostawiając daleko z tyłu międzynarodowe koncerny.

Jesteśmy POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ. Zatrudniamy ludzi niemalże na całym terenie Polski. Stosujemy się w biznesie do zasady fair trade. Pracowników zatrudniamy na podstawie umowy o pracę, dbamy także aby pracowali w bezpiecznych warunkach.

Pachnąca Szafa

W roku 2007 narodził się pomysł, aby wzbogacić codzienne życie Polek i Polaków małymi przyjemnościami w postaci zapachów do domu. Zaowocowało to założeniem marki Pachnąca Szafa, skierowanej do każdego kto lubi otaczać się pięknym zapachem na co dzień. Tworząc nasze produkty inspirowaliśmy się poszukiwaniami kreatorów francuskich perfum oraz zapachami natury, ich głębią i oddziaływaniem na nasze zmysły i samopoczucie.

Przez lata doskonaliliśmy nasze produkty i wciąż zaskakujemy nowymi pomysłami, aby spełniały wysokie oczekiwania naszych Klientów, a jednocześnie odpowiadały wszelkim normom bezpieczeństwa użytkowania. Klienci uwielbiają nasze pachnące saszetki, olejki zapachowe, dekoracyjne odświeżacze powietrza, pastylki do odkurzacza i pachnące kulki. Dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie produkty Pachnąca Szafa zagościły w wielu salonach, łazienkach, szafach i garderobach, sypialniach, a nawet biurach i hotelach.

Pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy i zapał z jakim ją wykonujemy sprawiły, że zostaliśmy liderem na rynku producentów zapachów do domu w Polsce, zostawiając daleko z tyłu międzynarodowe koncerny. Jesteśmy POLSKĄ FIRMĄ RODZINNĄ. Zatrudniamy ludzi niemalże na całym terenie Polski. Stosujemy się w biznesie do zasady fair trade. Pracowników zatrudniamy na podstawie umowy o pracę, dbamy także aby pracowali w bezpiecznych warunkach.

Nasi Klienci cenią naszą w 100% POLSKĄ MARKĘ, a sięgając po nasze produkty dają miejsca pracy naszym pracownikom i dostawcom. Jesteśmy i będziemy z Wami!

Brak produktów w koszyku.