Najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny

Najlepsze pomysły na prezent dla mężczyzny

Nie masz pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, ale pragniesz sprawić mu przyjemność? Nieważne, czy zbliżają się jego urodziny, Dzień Chłopaka, święta lub Wasza rocznica – sprawdź, jak możesz uszczęśliwić mężczyznę niewielkim kosztem!

Pomysły na prezent dla mężczyzny

Kupując prezent dla Pana, musisz wziąć pod uwagę, by był on praktyczny lub użyteczny. Skarpetki, wspólne zdjęcie w ramce lub książka to jednak przeżytek i dobrze, byś w wyborze męskiego upominku raz na jakiś czas postawiła na oryginalność.

Kolejną kwestią jest problem zasobności portfela – Panowie mimo wszystko pod tym kątem różnią się od kobiet i, by ich uszczęśliwić, naprawdę nie trzeba przeznaczać na męski upominek horrendalnych sum. Dla mężczyzn liczy się sam gest i przede wszystkim pamięć oraz przeznaczenie, dlatego, kierując się tymi dwoma ważnymi aspektami, przygotowaliśmy dla Ciebie dwie ciekawe inspiracje na prezent dla mężczyzny, niewymagające dużego wkładu finansowego.

Odświeżacz do auta

Jeśli Twój mężczyzna całymi dniami spędza czas w samochodzie lub po prostu uwielbia nim podróżować – zainwestuj w świeży zapach do auta, który na pewno mu się przyda. Na naszej stronie znajdziesz zapachy w formie mgiełek, które służą do wielokrotnego użytku lub odświeżacze w formie ceramiki zapachowej, które pięknie pachną, ale zapewniają również ekskluzywny design. Oba te produkty (ceramika i mgiełka) dostępne są w różnych wariantach zapachowych. Decydując się na tę formę prezentu dla mężczyzny, możesz być pewna trafionego, dobrego wyboru.

Spa dla mężczyzn

Kolejnym, bardzo intrygującym pomysłem dla Twojego mężczyzny będzie sprezentowanie mu wizyty w SPA. Jednak wcale nie musi wychodzić z domu – zafunduj mu relaks samodzielnie. Nie ma nic lepszego dla mężczyzny niż porządny, relaksujący (lub pobudzający, jak kto woli) masaż po całodziennym, męczącym dniu w pracy wykonany przez ukochaną osobę. Możesz być pewna, że taka forma upominku na pewno zaprocentuje i bardzo zadowoli Twojego mężczyznę. Jednak, by takowy „dzień w domowym SPA” zakończył się pozytywnie, musisz dużo wcześniej zorganizować sobie czas, miejsce i odpowiednie produkty – właściwe przygotowanie stanowisko pracy odpowiednio wyciszy partnera i pogłębi relaksującą atmosferę. Przygotuj:

  • 2 ręczniki (jednego użyj do zakrycia ciała, by utrzymywać jego ciepłotę, drugi natomiast włóż pod ciało partnera),
  • świece, które zapalone odpowiednio wyciszą i uspokoją,
  • wybrany olejek zapachowy,
  • olejek do masażu,
  • odpowiednią muzykę, która natychmiastowo ukoi zmysły.

Kiedy przygotujesz swoje stanowisko pracy, nie zapomnij dodać kilku kropel wybranego olejku zapachowego (najróżniejsze z nich znajdziesz u nas w sklepie) do podgrzewanego ceramicznego kominka, który spotęguje efekt aromaterapii podczas masażu. Taki zabieg skoncentruje Twojego mężczyznę na przyjemności, pobudzi lub uspokoi zmysły (w zależności od wybranego zapachu), odpręży i oddali od stresów. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalną masażystką, wykonując masaż swojemu ukochanemu, możesz sprawić mu ogromną przyjemność. Pamiętaj, tylko by zacząć masować od stóp w górę oraz by nie odrywać rąk podczas masażu relaksacyjnego.

Brak produktów w koszyku.